ՀՀ կառավարությանն առընթեր անշարժ գույքի կադաստրի պետական կոմիտեի նախագահի տեղակալ, ՀՀԿ անդամ
1986-1988թթ.-  ՙԱբովյանշին՚ համաշինարարական տրեստ` N 61 շինվարչության վարպետ, N 59 շինվարչության վարպետ, աշխղեկ:
1988 -1990թթ. - Հայկական ՍՍՀ պետական շինարարական կոմիտեի նախագահին առընթեր տեսչություն` ավագ տեսուչ, պետի ժամանակավոր պաշտոնակատար, առաջատար ինժեներ:
1990 -1995թթ. - ՀՀ շինարարության նախարարություն` նախարարին առընթեր տեսչության պետ, գործերի կառավարիչ:
1995 -2001թթ. - Երևանի մետրոպոլիտենի ՙՄետրոմատ՚ պետական ձեռնարկություն (ՊՓԲԸ)` տնօրենի ժամանակավոր պաշտոնակատար, տնօրեն, գործադիր տնօրեն:
2001- 2003թթ. - ՀՀ քաղաքաշինության նախարարություն` քաղաքաշինական քաղաքականության , ճարտարապետության և գիտության գլխավոր վարչության լիցենզավորման կենտրոնի (վարչության) պետ:
2003- 2004թթ. - Երևանի քաղաքապետարան` անշարժ գույքի կառավարման վարչության պետ:
2004- 2006թթ. - Երևանի քաղաքապետարան` ՙՀյուսիսային պողոտա և Կասկադ՚ ԾԻԳ պետական ոչ առևտրային կազմակերպության գործադիր տնօրեն:
2006 -2009թթ. - Երևանի քաղաքապետի տեղակալ:
2009թ.-ից առ այսօր -ՀՀ կառավարությանն առընթեր անշարժ գույքի կադաստրի պետական կոմիտե` նախագահի տեղակալ:

Deputy Chairman of RA State Committee of the Real Estate Cadastre adjunct to RA Government, RPA Member
Born on 8 February 1963, Yerevan.
1980-1981 - "Armkomunprojekt" Design Institute - drawer.
1981-1986 - Yerevan Polytechnic Institute after Karl Marx - student.
1986-1988 - "Abovyanshin" Trust - head of construction department N61, head of construction department N59, foreman.
1988 -1990 - inspection by the Chairman of Armenian SSR State Construction Committee - senior inspector, acting chief, senior engineer.
1990 -1995 - RA Ministry of Construction - head of the Inspectorate by the Minister, executive secretary.
1995 -2001 - "Metromat" state enterprise (SCJSC) - acting director, director, executive director.
2001 - 2003 - RA Ministry of Urban Development - head of licensing center of urban policy, architecture and science department.
2003 – 2004 – Yerevan Municipality – head of Real Estate Management Department.
2004 - 2006 - Yerevan Municipality - Executive Director of "North Avenue and Cascade" state non-profit organization.
2006 -2009 - Deputy Mayor.
2009 – present - State Committee of the Real Estate Cadastre adjunct to RA Government - Deputy Chairman.